Понеділок, 22 липня 2019, 16:04
Повна версія сайту
;

Новим головним прикордонником Чернігівщини призначили Володимира Єгорова

08:34 17.04.2015    Коментарі  
 

Представлено нового начальника Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Ним став полковник Володимир Єгоров, який з 2008 по 2010 роки обіймав посаду начальника Чернігівського прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА. 

Північне регіональне управління відповідає за охорону державного кордону в межах Чернігівської, Київської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей.

Представляв Володимира Єгорова колективу Чернігівського прикордонного загону перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Василь Серватюк. Він подякував новому керівнику Північного регіонального управління за мужність і патріотизм, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО. Там Володимир Єгоров перебував з вересня 2014 по квітень 2015 року.

У представленні взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Микола Звєрєв та начальник Чернігівського прикордонного загону Ігор Тимчук.

— Дуже приємно, що на таку відповідальну посаду призначено досвідченого професіонала, який знає службу, людей і кордон. Ви завжди можете розраховувати на підтримку та розуміння з боку обласної державної адміністрації, - наголосив Валерій Куліч.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає