Вівторок, 19 червня 2018, 00:08
Повна версія сайту
;

25 березня - Година Землі

08:42 20.03.2017    Коментарі  
 
У суботу, 25 березня 2017 року, о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, "Годину Землі", - як символ стурбованості за майбутнє планети та єдності у бажанні захистити природу.      
Традиція відзначати Годину Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.    Минулого року до Години Землі приєдналися понад 7000 міст у 172 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися близько 75 міст та містечок.
Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої  незалежної природоохоронної організації у світі - Всесвітнього фонду природи (WWF).
Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.   
"Година землі" традиційно полягає у вимкненні світла та інших електроприладів 25 березня о 20 год. 30 хв.  на 1 годину.
Чернігівська міська рада вже багато років поспіль на прохання Всесвітнього фонду природи інформаційно підтримує цей захід.
Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає