Середа, 16 січня 2019, 04:58
Повна версія сайту
;

У Чернігові судять депутата обласної ради за підозрою в отриманні хабара

09:40 29.03.2018    Коментарі  
 

Депутата обласної ради судять за підозрою в отриманні хабара.  Сьогодні у Деснянському районному суді розглядали справу Артура Зінов’єва. Депутата облради затримали  у березні минулого року поліцейські департаменту захисту економіки Нацполіції України.

Це – фотографії затримання депутата облради Артура Зінов’єва. У березні минулого року він очолював комунальний заклад «Чернігівський навчально-виробничий центр». За версією слідства, нібито вимагав 10 тисяч гривень від підприємця за укладання вигідного договору оренди  приміщення. Під час одержання останньої частини хабара – п’яти тисяч гривень, — Артура Зінов’єва затримали у його робочому кабінеті. Тепер депутат на лаві підсудних. Йому інкримінують прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

На судовому засіданні прокурор демонстрував докази: відео, зняті на приховану камеру самим орендарем. На ролику зафільмований момент передачі першої частини грошей.

Юрій Домашенко, прокурор

«Він запитує: нагадай, за що? Погоджується з тим, що за підписання цього договору. Що це все не просто так робилося. І запитує: це моя доля? Понял! Тобто він повністю зголошується, що це гроші його… сприяння у зменшенні її розміру».

Депутат своєї провини не визнає. Каже, орендар прийшов, аби сплатити обов’язковий грошовий внесок, вже після закінчення робочого дня. Не знайшов бухгалтера, тому передав кошти через начальника підприємства.

Артур Зінов’єв, обвинувачений

«З приводу п’яти тисяч… З приводу п’яти тисяч… Это доля моя? Малося на увазі,я так розумію, що це авансовий платіж, який, згідно договору,він мав внести в касу, або заплатить сам у банківській установі.

Я їх забрав, хотів віднести у бухгалтерію,  у сейф покласти, щоб завтра операціоніста, яка працює, працювала на той момент на підприємстві зранку внесла через касову книгу і до банку відвезла».

З технічних причин всі докази суд дослідити не зміг, тому засідання перенесли на 27 квітня. Артуру Зінов’єву загрожує від 5-ти до 10-ти років позбавлення волі із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, із конфіскацією майна.

Відео Сівер-центр


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає