Четвер, 21 червня 2018, 07:29
Повна версія сайту
;

Прокуратурою заявлено позов про повернення у державну власність Чернігівської спортивної лижної бази олімпійського резерву

08:15 25.04.2018    Коментарі  
 

Чернігівським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі за позовом Чернігівської місцевої прокуратури до приватного нотаріусу Чернігівського міського нотаріального округу про визнання дій протиправними та скасування рішення про державну реєстрацію прав, згідно з яким за Чернігівською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Україна» зареєстровано право власності на нежитлові приміщення «Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту» загальною площею 2874 кв.м. вартістю 1,3 млн грн., розташовані за адресою вул. Шевченка, 59, с. Новоселівка Чернігівського району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Заявленню прокуратурою позову передувало вивчення стану використання будівель позашкільних навчальних закладів, у ході якого виявлено, що передача у власність ФСТ «Україна» спортивної школи суперечить вимогам Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», оскільки фактично майно вибуло із державної власності.

Зокрема, установлено, що вказане нерухоме майно обліковується за позашкільним навчальним закладом «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту», який перебуває у загальнодержавній власності. Будь-які розпорядчі рішення про передачу майна у власність ФСТ «Україна» не приймалися.

Також при оформленні правовстановлюючих документів приватним нотаріусом порушено порядок реєстрації речового права.

На усунення виявлених порушень прокуратурою в інтересах держави вжито заходів представницького характеру.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає