Понеділок, 26 серпня 2019, 06:53
Повна версія сайту
;

Алею Героїв планують відкрити до Дня міста

08:21 14.08.2018    Коментарі  
 

Реконструкцію Алеї Героїв планують повністю завершити до Дня міста. До 1 вересня закінчать основні будівельні роботи, ще кілька тижнів потрібно для остаточного упорядкування. Наразі будівельники активно укладають плитку, відновлюють опорні стіни. Паралельно цього тижня асфальтуватимуть ділянку дороги по проспекту Миру. 

Під час ранкової наради сьогодні, 14 серпня, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко спільно з підрядником та проектантом проаналізував хід робіт, а також деталі оформлення Алеї Героїв: лавочки, світильники, дизайн плиткового орнаменту та інше.

Одночасно міський голова вимагає від будівельників виконувати всі роботи якісно, звертаючи увагу навіть на найдрібніші деталі. Адже від цього залежить загальне враження від реконструйованого об'єкта.

Відмітимо, що у спільноті "Чернігівський кисіль" з'явилося фото замальованого графіті "Чернігів".

Нагадаємо, що реконструкція Алеї Героїв коштуватиме міському бюджету 53 мільйона гривень. Проект реконструкції парку на проспекті Миру від вул. Преображенської до вул.Шевченка затвердила містобудівна рада в травні минулого року. За ним чотири прямокутні фонтани замінять на три — круглої  форми. Вздовж парку з’являться п’ять круглих майданчиків. За задумом проектанта, вони символізують намисто. Їх мають прикрасити орнаменти, що імітують вишиванку. Проект викликав жваві обговорення серед містян. Тому у грудні 2017 року його винесли на громадські слухання.

Більшість присутніх тоді проголосували проти реалізації представленого проекту і вимагали  оголосити відкритий архітектурний конкурс. Однак за процедурою їх голосів не вистачило для прийняття такого рішення. Тому проект  вирішили доопрацювати. Відтоді ціна реконструкції виросла на 24 мільйони, тобто майже вдвічі.

За 53 мільйони, каже Євгеній Дейнеко, на Алеї Героїв замінять бруківку, відремонтують гранітні парапети, поставлять нові лави, смітники та освітлення. Газони облаштують автополивом, висадять  клумби, дерева та живу огорожу.

Встановлення круглих фонтанів до кошторису проекту не входить. Їх замовляли окремо, за 21 мільйон. Таким чином, загальна сума ремонту може сягнути 74-х мільйонів.

Фото перебігу реконструкції можна подивитися за посиланням


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає