Четвер, 18 квітня 2019, 18:53
Повна версія сайту
;

Суд відмовив у позові директорці школи №32 до чернігівського журналіста

10:33 06.12.2018    Коментарі 1  
 

Суд цілком відмовив у позові дирекці Чернігівського ліцею №32 Людмилі Тарасюк у позові до місцевого журналіста Ігора Левенка про захист честі, гідності і ділової ремопутації.

Про це Левенок написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Засідання було закритим. На цьому наполягали адвокати Тарасюк. Позивачка відмовилася давати свідчення під присягою. Сторона позивача особливо й не заперечувала, що розмова про "малохольних", яка була приправлена нецензурною лайкою, виходила з вуст пані директорки»,- пише журналіста.

По суті, суд визнав, що оприлюднений запис, про витрачені батьківські та бюджетні кошти, є соціально важливою інформацією. Хоча, сторона позивача це заперечувала.

Нагадаємл, Ігор Левенок написав пост у соцмережі про те, що вчительку ліцею на перерві збив учень і та отримала серйозні травми. Потім з’явився аудіозапис виховної розмови директорки і дружини Левенка, яка на той час працювала у ліцеї. Тарасюк використовувала нецензурну лексику. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Полина 2018-12-06 11:03:47

слушала ту запись, ну как вообще можно ей работать в школе, даже просто учительницей и что-то преподавать? Базар - вот её место работы