Понеділок, 20 травня 2019, 08:46
Повна версія сайту
;

Сергієнко прокоментував своє звільнення з посади заступника голови ОДА

10:54 21.02.2019    Коментарі 1  
 

Сергія Сергієнка звільнили з посади заступника голови облдержадміністрації. Таке розпорядження голови ОДА Олександра Мисника опубліковане сьогодні на офіційному сайті.

Інформацію підтвердила прес-секретар Мисника Яна Титенок.

"Дійсно, сьогодні голова підписав розпорядження про звільнення Сергія Сергієнка, завтра у нього останній робочий день. Звільнення заступників голови прописане в Законі України про обласні державні адміністрації. Тобто, коли призначається новий голова облдержадміністрації, відповідно, всі заступники, які працювали до нього, заявляють про складання повноважень. Сергій Сергієнко зробив це ще в листопаді минулого року. Однак передбачене погодження Адміністрації Президента на це звільнення прийшло лише зараз", - сказала Титенок. 

Сергія Сергієнка призначали на цю посаду у березні 2016 року, коли головою облдержадміністрації був Валерій Куліч. В ОДА він відповідав за сферу ЖКГ, будівництва та паливно-енергетичного комплексу.

Також він депутат облради від фракції «БПП – Солідарність».

"Я є депутатом обласної ради. Я буду працювати в обласній раді. Буду виконувати повноваження депутатські, а далі подивимось", - сказав у коментарі UA: Чернігів Сергій Сергієнко.   

Відео UA: ЧернігівАвтор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Віктор 2019-02-22 05:37:16

Був одним із нормальних керівників