П'ятниця, 28 лютого 2020, 11:38
Повна версія сайту
;

Депутати збільшили компенсацію перевізникам, які працюють на дачних маршрутах

09:49 25.02.2019    Коментарі  
 

Депутати Чернігівської міської ради збільшили компенсацію перевізникам, які працюють на дачних маршрутах.

Рішення було прийняте сьогодні, 25 лютого, під час чергової сесії міськради.

Таким чином, розмір компенсації за пільгові перевезення на міських автобусних маршрутах збільшили на 576 тисяч гривень. Це зроблено для того, щоб цього року громадяни окремих пільгових категорій щочетверга могли добиратись до приміських дачних масивів безоплатно.

Як повідомлялося раніше, наразі на компенсацію втрат від перевезення пільгових категорій громадян в автомобільному транспорті було закладено 7,4 мільйона гривень, що становить 43% від потреби.

За словами начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради Олександра Рижого, щорічно дачний сезон триває у середньому 6 місяців. Відповідно до нормативних розрахунків вартості надання послуги з перевезення автобусами середній розмір витрат на забезпечення планової кількості рейсів по напрямках до дачних масивів становить 26 тисяч гривень в день. Таким чином, необхідна сума на обслуговування пільгових перевезень щочетверга у 2019 році буде складати: 26 тис. грн * 4 четверга * 6 місяців = 624 тис. грн. У 2020-2021 роках розмір компенсації в автотранспорті прогнозується на рівні з 2019 роком.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає