Субота, 25 січня 2020, 16:55
Повна версія сайту
;

Реконструкція Красної площі закінчиться до Дня міста

09:09 01.08.2019    Коментарі  
 

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко проінспектував 31 липня і хід робіт з реконструкції Красної площі. На ній зараз доробляють останні ділянки бетонної основи і укладають клінкер. Щоправда, «екскурсії» для мера на площі не було – натомість була його нарада з фахівцями. Виникла технічна дискусія з робочих питань. Зокрема, щодо того, у яких місцях має відбуватися стиковка клінкеру і асфальту: як це з естетичної точки зору, як краще для витривалості нанесеної розмітки і загальної логіки дорожнього руху. Також: чи велодоріжку слід лишати тільки заданого стандарту ширини, чи її ширина може змінюватися.

Владислав Атрошенко підтвердив журналістам, що завершити реконструкцію площі планують до Дня міста Чернігова. Щоправда «авралів» заради цього строку не буде:

У будівництві питання терміну не повинно заходити в протиріччя з питанням якості.  Якщо не буде ризиків порушення технологічних процесів, терміну щоб вистоявся бетон, якщо не робити того, що знижуватиме загальну якість, то робочий термін – до 21 вересня. Принаймні, ми все робимо для того, щоб завершити до цієї дати. Поки що роботи - в графіку, суттєвих зривів нема, - прокоментував він.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає