Неділя, 05 липня 2020, 14:40
Повна версія сайту
;

У Чернігівській ОДА поклали край виплатам необґрунтованих та завищених надбавок держслужбовцям

09:50 06.02.2020    Коментарі  
 

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підписав доручення, яким впорядковуються нарахування стимулюючих виплат у структурних підрозділах облдержадміністрації. При цьому звертається увага на складність завдань та якість їх виконання, - повідомляє сайт Чернігівської ОДА.

Прийняття такого рішення зумовлено тим, що у 2019 році окремі керівники структурних підрозділів ОДА як керівники державної служби у своїх підрозділах встановлювали надбавки за інтенсивність своїм підлеглим без урахування критеріїв результативності роботи.

Так, за грудень минулого року начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина (звільнений з посади 17 січня 2020 року) своїм наказом встановив заступниці надбавку за інтенсивність у розмірі 2000% посадового окладу. Одночасно із проханням про встановлення собі надбавки за інтенсивність у розмірі 570% керівник УКБ звертався до голови ОДА. Ця надбавка головою погоджена не була.

Разом з тим уточнюється, що голова ОДА не наділений повноваженнями ані встановлювати, ані погоджувати конкретні розміри надбавки працівникам (у тому числі й заступникам керівника) структурних підрозділів ОДА.

Для приведення у відповідність системи стимулюючих виплат Андрій Прокопенко підписав доручення, за яким керівники структурних підрозділів ОДА мають забезпечити встановлення надбавок за інтенсивність виключно за умови дотримання критеріїв, визначених Положенням про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженим постановою КМУ від 18 січня 2017 року № 15.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає