Неділя, 05 липня 2020, 12:52
Повна версія сайту
;

Де і коли у Чернігові можна безкоштовно перевірити зір

11:20 09.02.2020    Коментарі  
 

Упродовж місяця - з 10 лютого по 10 березня 2020 року КНП «Чернігівська обласна лікарня» запрошує жителів Чернігівщини пройти перевірку зору на предмет раннього виявлення глаукоми. Місячник присвячений Всесвітньому дню боротьби з цим захворюванням, що відзначається міжнародною медичною спільнотою 6 березня.

Лікарі-офтальмологи радять не зволікати зі зверненням до спеціаліста і знайти час для відвідування.

Прийом пацієнтів здійснюватиметься без направлень у поліклінічному консультативно-діагностичному відділенні обласної лікарні лікарями-офтальмологами за попереднім записом.

Адреса поліклінічного відділення: Чернігів, вул. Волковича, 25. Телефони: (04622) 5 60 05; (098) 870 20 52.

Нині глаукома – одна з головних причин сліпоти, кількість таких хворих у світі – понад 100 мільйонів, причому щороку їх стає все більше. Кожна п’ята сліпа людина втратила зір саме через глаукому. На жаль, деякі хвороби очей, зокрема, глаукома на початкових стадіях протікають цілком безсимптомно. Тому надважливо її виявити саме на ранньому етапі, коли вона якнайкраще піддається лікуванню. Відтак глаукома вимагає уважного ставлення до свого здоров’я і постійного спостереження лікаря, адже при несприятливому варіанті вона призводить до повної сліпоти. Особливо настороженим щодо цього захворювання слід бути людям після 40 років, які на тлі фізіологічних процесів можуть відчувати симптоми глаукоми – погіршення зору, появу райдужних кіл навколо джерела світла, головний біль. Зазвичай це захворювання пов’язане з підвищенням внутрішньоочного тиску, хоча може протікати і без цього.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає