П'ятниця, 07 серпня 2020, 15:10
Повна версія сайту
;

Розблокувати доступ ОБСЄ на окупований Донбас закликає Росію Євросоюз

14:03 25.03.2020    Коментарі  
 

 

Європейський Союз відреагував на дії російських найманців на Донбасі, які заборонили патрулям СММ ОБСЄ та представникам гуманітарних організацій длступ на тимчасово окуповані території та закликав Росію не створювати нових перешкод для зусиль у рамках Нормандського формату та та Мінського процесу, повідомляє Укрінформ.

Відповідну заяву у середу оприлюднив речник ЄС, повний текст якої опублікований на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

«З 21 березня члени збройних формувань на перепускних пунктах у Донецькій та Луганській областях не надають дозволу на прохід патрулів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на неконтрольовані урядом території та у зворотному напрямку. Крім того, агенція ООН, неурядові організації та Міжнародний Комітет Червоного Хреста стикаються із труднощами у доступі у регіони, що не контролюються урядом», - йдеться у заяві. 

Окремо наголошується, що СММ ОБСЄ адаптувала власні заходи із спостереження у зв`язку зі спалахом коронавірусу з метою забезпечення безпеки для всіх залучених людей.

Речник ЄС акцентував, що ЄС залишається твердим у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, імплементації Мінських домовленостей, роботи в Нормандському форматі та в форматі Тристоронньої контактної групи для досягнення змістовного та мирного рішення для конфлікту


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає