П'ятниця, 07 серпня 2020, 15:44
Повна версія сайту
;

На період карантину держава додатково компенсує отримувачам субсидій оплату комуналки

08:24 26.03.2020    Коментарі  
 

Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину. В середньому доплата складе 300 гривень для кожної родини, повідомляє Чернігівська ОДА.

Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, схвалено на засіданні Кабінету Міністрів 24 березня 2020 року.

Таке рішення суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину, наголосила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Рішенням Уряду, зокрема, збільшено на 50 відсотків соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома, і відповідно зростає споживання цих послуг. Додаткова компенсація стосуватиметься понад 3 мільйонів домогосподарств.

Спрощено процедуру призначення (в тому числі на наступний період) та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Цей процес відбуватиметься автоматично, без зайвих бюрократичних процедур.

Також Уряд спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином та стали на облік як безробітні.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає