Середа, 30 вересня 2020, 10:12
Повна версія сайту
;

З 22 травня українців чекає другий етап послаблення карантину

08:26 21.05.2020    Коментарі  
 

Кабмін ухвалив рішення про перехід до наступного етапу послаблення карантину з 22 травня цього року, повідомляє сайт Чернігівської ОДА.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відзначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.

Відповідно урядового рішення, з 22 травня відновлюється робота транспорту в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях. З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

«Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину», – зазначив Прем’єр-міністр.

Питання відновлення рейсових авіаперевезень і відкриття аеропортів буде розглядатися після 15 червня, коли країни-партнери почнуть відкривати свої кордони. «Поки аеропорти наших країн-партнерів закриті. Ми ведемо діалог з авіаперевізниками, і поки є спільна позиція, що швидше 15 червня немає сенсу відкривати роботу аеропортів», – пояснив Глава Уряду.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає