Середа, 30 вересня 2020, 08:44
Повна версія сайту
;

"Шанс-2020" оголосив старт проєкту з протидії домашньому насильству

16:51 21.05.2020    Коментарі  
 

Від початку пандемії коронавірусу в Україні фіксують зростання випадків насильства в сім'ї. Однак більшість жертв не можуть піти від насильника через фінансову залежність. Благодійний фонд "Шанс-2020" прийняв рішення запустити проєкт, спрямований на допомогу жінкам, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Спільно з рядом партнерів, таких як рекрутингова компанія "Nil", дистанційна освітня онлайн-платформа "Smart expert" та інші, благодійний фонд "Шанс-2020" запустив спільний проєкт для допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства. Головна мета проєкту - знизити рівень домашнього насильства в Україні, надати жінкам можливість отримання освіти, пройти кваліфікаційні курси, а також знайти роботу як всередині країни, так і за її межами.

"Більше мільйона жінок в країні щорічно страждають від домашнього насильства (фізичне насильство), але не можуть піти від кривдника через брак коштів для проживання окремо або з дитиною, - каже засновниця благодійного фонду "Шанс-2020" Анна Іщенко. - А скільки жінок страждають від інших видів домашнього насильства - економічного, сексуального, психологічного - неможливо уявити, адже таку статистику ніхто не веде. Наш проєкт націлений на те, щоб надати жінкам можливість отримати освіту, пройти кваліфікаційні курси, знайти себе і влаштуватися на стабільну роботу".

Благодійники надають юридичну підтримку і супровід, страхування жінки та її дітей, накопичувальні програми для дітей, навчання для отримання професійних навичок, мовні курси, а головне - курси по збереженню сім'ї.

Професійні юристи фонду постійно контролюють роботодавців на предмет виконання ними зобов'язань, і якщо вони порушені, адвокати виступають на захист жінок.

"Всі ці послуги ми надаємо безкоштовно, тому що розуміємо: більшість жінок України, особливо в маленьких містах і селищах, не мають можливості отримати гідну освіту. Вони матеріально залежать від чоловіків. Ми ж намагаємося зробити жінок самостійними і незалежними", - зазначила Анна Іщенко.

Вже сьогодні жінки можуть звертатися в благодійний фонд "Шанс-2020", щоб записатися на професійні курси або подати документи на працевлаштування. Телефон для довідок: +38 098 888 82 56, e-mail: info@helpingchance.com.

 

 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає