П'ятниця, 03 липня 2020, 20:03
Повна версія сайту
;

Одужало більше, ніж захворіло: статистика захворюваності на COVID-19 за минулу добу

15:32 26.06.2020    Коментарі  
 

За минулу добу одужала 21 особа, у якої раніше було виявлено інфікування Covid-19.

Повторні негативні ПЛР-тести отримали дев’ять жителів Ніжину, п’ять чернігівців, троє пацієнтів зі Сновського району, двоє з Чернігівського та один із Сосницького районів. З них вісім хворих перебували на госпіталізації, решта лікувались амбулаторно.

Також зафіксовано 7 нових випадків захворювання: один у Ніжині та шість у Чернігові. Один чернігівець перебуває у закладі охорони здоров’я, решта на амбулаторному лікуванні. Загалом в області виявлено 519 осіб інфікованих коронавірусом, з них: - 246 пацієнтів одужали  - 213 перебувають на амбулаторному лікуванні  - 43 хворих госпіталізовані до закладів охорони здоров’я  - 5 переведені на лікування за місцем проживання (5- Куликівський район); - 8 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 2-м. Чернігів); - 4 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19 (3-м.Чернігів, 1-Борзнянський район).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 252 ПЛР-дослідження. На сьогодні у Чернігівській області 256 активних випадків коронавірусу, з них у 213 інфікованих безсимптомний перебіг захворювання або легке нездужання.

Отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19. Тому закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

За інформацією прес-служби Чернігівської ОДА.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає