П'ятниця, 03 липня 2020, 20:03
Повна версія сайту
;

У трьох районах області призначено нових голів РДА

11:42 27.06.2020    Коментарі  
 

На Чернігівщині офіційно представили нових очільників райдержадміністрацій трьох районів - Бобровицького, Сосницького і Козелецького, повідомляє сайт Чернігівської ОДА.

Так, у п'ятницю, 26 червня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко спільно з народним депутатом України Павлом Халімоном представили новопризначеного голову Бобровицької РДА Олексія Росколія.

Відповідне розпорядження Президент України Володимир Зеленський підписав 9 червня 2020 року.

- Олексій Григорович за роки роботи зарекомендував себе компетентним, ініціативним керівником та порядною людиною. Саме тому Президент України Володимир Зеленський довірив йому очолити Бобровицьку РДА. Переконаний, що на чолі з новопризначеним керівником, район покаже ще кращу динаміку соціально-економічного розвитку, - зазначив Андрій Прокопенко.

Голова ОДА привітав нового очільника району та побажав Бобровиччині процвітання та стабільного розвитку.

У свою чергу Олексій Росколій висловив подяку за довіру та запевнив у готовності докладати максимум зусиль для успішної та злагодженої роботи району.

Того ж дня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний представив активу Сосницького району нового очільника райдержадміністрації — Сергія Хоменка.

Розпорядження про його призначення Президент України Володимир Зеленський підписав 1 червня 2020 року.

Сергій Хоменко має вищу освіту за напрямком «практична психологія» та тривалий досвід роботи.

Працюючи на різних посадах Сергій Євгенійович завжди характеризувався як компетентний та досвідчений керівник. Тому Президент України Володимир Зеленський виявив високу довіру очолити виконавчу владу Сосницького району саме йому, — наголосив Віталій Загайний.

Новим очільником Козелецької РДА став Юрій Заславський. Учора його офіційно представив активу Козелецького району Олександр Савченко, заступник голови Чернігівської ОДА.

Відповідне розпорядження про призначення Президент України Володимир Зеленський підписав 26 травня 2020 року.

- Юрій Вікторович добре відомий в районі та за його межами як компетентна та мудра людина, яка всі зусилля спрямовує на розвиток Козелеччини. Він понад десять років працював на державній службі і зарекомендував себе як ініціативний та досвідчений керівник, - зазначив Олександр Савченко.

Він привітав новопризначеного очільника району, побажав успіхів та висловив переконання, що професійний досвід Юрія Заславського буде надійною запорукою успішної діяльності на цій відповідальній посаді.


Джерело: сайт Чернігівської ОДА.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає