Середа, 30 вересня 2020, 08:56
Повна версія сайту
;

Хасиди паралізували роботу пункту пропуску на Чернігівщині

10:10 15.09.2020    Коментарі  
 

Ситуація в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області залишається контрольованою. Спроб незаконного перетину держрубежу не допущено. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

14 вересня після обіду на цьому напрямку почали прибувати значні групи хасидів на святкування нового року в Умань, які прагнули потрапити в нашу країну попри обмеження, що діють за рішенням Уряду до 28 вересня.

Іноземні громадяни після надання їм всіх необхідних роз’яснень з боку українських прикордонників продовжують перебувати на території Білорусі між українським та білоруським пунктами пропусків.

Водночас ДПСУ була вимушена обмежити пропуск транспортних засобів та громадян в пункті пропуску «Нові Яриловичі» зважаючи, що знаходження значної кількості іноземців, фактично на проїжджій частині, призводить до ускладнення руху автівок та може нести загрозу життю громадян.

Про таке рішення, націлене на безпеку громадян, прикордонники поінформували білоруську сторону. Наразі у співпраці з прикордонниками РБ здійснюється перенаправлення транспортних засобів на інші пункти пропуску.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає