Середа, 30 вересня 2020, 09:51
Повна версія сайту
;

Через хасидів у Нові Яриловичи направлено додаткові сили правоохоронців ФОТО ВІДЕО

12:07 15.09.2020    Коментарі  
 

У даний час на Чернігівщині на кордоні з Республікою Білорусь знаходяться необхідні резерви Державної прикордонної служби України, повідомили у відомстві.

Крім того, організована взаємодія з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України, які також направили до кордону групи правоохоронців, а також Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Станом на ранок 15 вересня, за наявною в ДПСУ інформацією, між пунктами пропуску скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не полишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз'яснення та чітко усвідомлюючи обмеження в’їзду іноземців, що введені з метою недопущення поширення територією України коронавірусної інфекції.

Крім того, рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» залишається обмеженим. Таке рішення українські прикордонники були вимушені ввести, адже прибулі іноземці, фактично знаходяться на проїзній частині, що призводить до ускладнення руху автомобілів і може нести загрозу життю громадян.

Наразі забезпечується перенаправлення транспортних засобів на інші пункти пропуску.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає