Середа, 30 вересня 2020, 08:13
Повна версія сайту
;

Хасид намагався обійти пункт пропуску Нові Яриловичі через болото ФОТО

18:10 15.09.2020    Коментарі  
 

Один з іноземців, попри обмеження в’їзду, не дослухався цього. Він спробував незаконно перейти кордон, обійшовши пункт пропуску «Нові Яриловичі», що в Чернігівській області, йдеться в інформації ДПСУ. 

Однак відразу був затриманий прикордонним нарядом. Порушником виявився громадянин Ізраїлю 1978 року народження.

При цьому для порушення кордону він навіть обрав болотисту місцевість, певно сподіваючись, що на такому напрямку йому це точно вдасться.

На іноземця складено адмінматеріали за ч.1 ст. 204 КУпАП, а також проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на 5 років. Він вже примусово повернутий на суміжну сторону.


Хасиди досі блокують рух вантажівок на нейтральній смузі поблизу пункту пропуску Нові Яриловичи. Чимало далекобійників зі сторони Білорусі вже розвернули фури і вирушили в об'їзд.  З українського боку також стоять вантажівки. Рух транспорту обмежено.  

За інформацією Суспільного, голова Об'єднаної єврейської громади України Міхаель Ткач позитивно оцінив позицію України щодо обмежень паломництва хасидів до Умані через карантин. За його словами, про обмеження допуску паломників уряд України попередив їх заздалегідь.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає