Субота, 31 жовтня 2020, 15:00
Повна версія сайту
;

Тепло у Чернігові почне з’являтися поступово з 19 жовтня

09:22 17.10.2020    Коментарі  
 

У Чернігові з 12:00 год. 19 жовтня в лікувальних закладах та дошкільних навчальних закладах міста розпочинається опалювальний сезон 2020-2021 років. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 16 жовтня ,інформує прес-служба міської ради

 «Облтеплокомуненерго», «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірма «ТехНова» та ПП «Спеціальна енергетична компанія»  доручено розпочати теплопостачання зазначеним закладам, відповідно до графіків включення центрального опалення.

Управлінням охорони здоров’я та освіти міської ради необхідно організувати підготовку внутрішніх теплових мереж лікувальних закладів та дошкільних навчальних закладів до подачі тепла, своєчасно вжити заходи щодо усунення причин, які заважають розпочати обігрів приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону та дотримання температурного режиму в них.

Крім того, теплогенеруючі підприємства міському Колл-центру нададуть графіки включення центрального опалення закладів охорони здоров’я та дошкільних навчальних закладів, а також повідомлятимуть про позаштатні ситуації у разі їх виникнення.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає