Четвер, 25 лютого 2021, 07:32
Повна версія сайту
;

В МОН розповіли про особливості роботи шкіл під час адаптивного карантину

13:01 22.02.2021    Коментарі  
 

У Міністерстві освіти і науки України школам надали рекомендації для роботи під час адаптивного карантину. Зокрема, зазначається, що з 24 лютого а території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до цього, зокрема, забороняється:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • проводити масові (культурні, спортивні, наукові, освітні, професійні тематичні та інших) заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м. площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому залі.

У разі встановлення на території регіону "червоного" рівня забороняється відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, з 24 лютого і по 30 квітня 2021 року в Україні буде впроваджено адаптивний карантин. Як і раніше будуть діяти 4 рівні епідеміологічної небезпеки– "зелений", "жовтий", "помаранчевий" і "червоний". Водночас, будуть введені і деякі послаблення карантину. "Жовтий" рівень – буде базовим для всієї країни, доки не буде досягнуто "зеленого" або ж навпаки найсуворішого "червоного" рівня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ, Карантин в Україні знову продовжили - подробиці.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає