Понеділок, 22 липня 2024, 14:21
Повна версія сайту
;

Юрій Шень пішов з посади очільника чернігівського онкоцентру

19:50 30.08.2021    Коментарі  
 

Юрій Шень пішов з посади в.о. генерального директора Чернігівського медичного центру сучасної онкології. На його місце тимчасово призначили Олександра Заїку.

Інформацію Суспільному онкологи підтвердили в коментарях телефоном.

Зі слів Юлія Шеня, заяву на звільнення він написав за власним бажанням. Тепер працюватиме на посаді, яку обіймав до того – завідувача відділенням клінічної онкології та гінекології. Як сказав Юрій Шень, не ніяк не пов’язано із судами, які нині тривають.

Нагадаємо, Деснянський районний суд визнав його винним у неповідомленні про конфлікт інтересів під час підписання договорів на надання послуг з комп’ютерної томографії та магнітно-резонансної томографії. Їх онкоцентр уклав з фірмою «Ваша надія», засновником якої був Юрій Шень. Чернігівський апеляційний суд 2 липня скасував рішення суду першої інстанції.

З 28 серпня розпорядженням голови обласної ради т.в.о. генерального директора Чернігівського медичного центру сучасної онкології призначений Олександр Заїка.

Раніше він очолював поліклінічне відділення, з 2016 року, а до того працював хірургом-онкологом в хірургічному відділенні центру.

«Це – рішення обласної ради, але потім, по закону, через терміни, які виділені, там близько місяця, буде призначатися керівник в установленому законом порядку. А зараз я поки що виконую обов’язки гендиректора», – сказав Суспільному Олександр Заїка.

З його слів, він має стратегічний план розвитку онкоцентру, але він вимагає суттєвих фінансових залучень.

«Ми хочемо продовжити встановлення другого лінійного прискорювача, який нам необхідний зараз для сучасного лікування. Продовжувати наш проєкт по розвитку трансплантації, продовжувати наш проєкт по розвитку трансплантації кісткового мозку. Досить багато проєктів, які нам треба розвивати, але в умовах реформи перед нами зараз стає досить багато викликів, в нас не все так з фінансуванням, як нам хотілося. Зараз в нас тривають вебінари, де ми отримуємо новини, де в нас скорочується фінансування і так далі. Наші зараз завдання – втримати спеціалістів, і втримати виконання цих проєктів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові пенсіонер намагався підпалити себе біля офісу газової компанії [ФОТО].

Фото: СуспільнеАвтор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає