Неділя, 05 грудня 2021, 03:35
Повна версія сайту
;

Біля села Гальчин у Кіптівської громади звершено основні роботи з капітального ремонту мосту

19:39 19.11.2021    Коментарі  
 

Завершено основні роботи з капітального ремонту мосту на дорозі загального користування місцевого значення О250712 Гальчин – Хрещате - /М-02/ км 1+960, біля села Гальчин у Кіптівській громаді Чернігівської області.

Довжина мосту – 6 метрів.

Обсяг фінансування – 3 362,410 тис. гривень.

Підрядна організація –  ТОВ «МЖК-СЕРВІС»

Міст збудований у 1973 році відповідно до нормативів тимчасових навантажень того часу.

За 47 років експлуатації споруди, в прогоновій будові утворились значні розшарування, корозія арматури, гідроізоляція мосту перебувала у незадовільному стані, асфальтобетонне покриття проїзної частини мало тріщини та вибоїни. Укоси зі сторони струмка мали порушену геометрію, спостерігалось розмивання ґрунту та значна рослинність на укосах. Була повністю відсутня перильна та бар’єрна огорожа мосту.

В процесі капітального ремонту мостову споруду оновили повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху.

Проведено укріплювальні роботи, зміцнено укоси, відновлено пошкоджені елементи мосту, улаштовано дорожнє покриття на мосту та підходах.

У 2021 році Управлінням капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації заплановано реалізацію 11 об’єктів мостів на дорогах загального користування місцевого значення у Чернігівській області 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає