Понеділок, 22 липня 2024, 14:27
Повна версія сайту
;

Встановлення металопластикових вікон - як оцінити якість роботи?

12:39 21.02.2022    Коментарі  
 

Від якості встановлення вікон залежить їх функціональність, термін та зручність експлуатації. Замовляючи металопластикові вікна у Чернігові, ви маєте одразу піклуватися про їх якісне встановлення, а також оформлення укосів, підвіконня, відливу тощо. Довіряти такі роботи краще фірмам, які спеціалізуються на виробництві пластикових вікон та пропонують додаткові й супутні послуги. У будь-якому разі треба знати деякі нюанси, щоб прийняти роботу установників.

На що звернути увагу

Перш за все, приймаючи роботу, треба подивитися у супровідні документи до виробу, а саме - в  договір, у якому зазначені: 

  • розміри віконного блоку;

  • кількість секцій, у тому числі рухомих та статичних стулок;

  • спосіб відчинення та сторони;

  • комплектація виробу, тобто кількість камер у профільній системі, фурнітура, тип склопакету, аксесуари. Кількість камер у віконному профілі можна перевірити, якщо звернути увагу на захисну стрічку, якою обклеюється профіль. 

Дуже важливо у договорі на встановлення віконних конструкцій зазначати строки виконання послуги. Також треба обговорювати із фірмою  умови гарантійного обслуговування. Всі моменти мають бути прописані у договорі.

Як візуально оцінити роботу

Зовні якість встановлення можна оцінити лише за деякими ознаками. Роботу точно не слід приймати, якщо профіль пошкоджений. Частіше за все пошкодження виникають саме по кутах, тому перевіряти ці місця треба перш за все. Також перевіряють цілісність склопакетів і роботу фурнітури - стулки повинні відкриватися вільно, механізми мають працювати повноцінно, безшумно та легко. 

Придбати якісні пластикові вікна можна у Партнерів VIKNALAND разом із доставкою та встановленням. Офіційні представники компанії запропонують різні комплектації, допоможуть обрати оптимальну, згідно вимогам приміщення та потребам споживача.Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає