Понеділок, 22 липня 2024, 14:06
Повна версія сайту
;

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до резервістів оперативного резерву

17:04 23.02.2022    Коментарі  
 

“Шановні співгромадяни! Дорогі бойові друзі!

У цей складний для нашої держави час ми об’єднані, мужні і рішучі. Саме тому Перемога буде за нами!

Дякую резервістам оперативного резерву Збройних Сил України, які від сьогодні, одразу після видання відповідного наказу про призов, масово йдуть до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Ці довжелезні черги по всій країні формують потік колосальної сили, який знесе орду, щойно вона перетне наші кордони. Зважаючи на загострення на лінії зіткнення, а також потребу забезпечити оборону рубежів держави зі Сходу, Півночі та Півдня, кожна людина в лавах сил оборони важлива. Я як Головнокомандувач Збройних Сил України розраховую на вас. Моїм пріоритетом є збереження життя особового складу і саме я несу відповідальність за застосування Збройних Сил України.

Сьогодні наша армія зразка 2022 року – не 2014-го. Ми загартовані в боях, добре оснащені, підготовлені і вмотивовані. Ми змінилися зсередини. ЗСУ – це незламний дух бойового братерства, взаємоповаги і гідності. Це одна родина. Нами розроблені і затверджені чіткі плани реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці. Ми спокійні і впевнені.

Я вдячний всім військовослужбовцям, які зараз на передовій під шквальними обстрілами противника тримають позиції, дають нам час і можливість посилити і прикрити інші напрямки. Разом ми – сила!Сьогодні ми потрібні державі, а держава потрібна нам і нашим дітям!”

Джерело: пресслужба оперативного командування “Північ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відсьогодні в Україні стартує призов резервістів на військову службу.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає