Понеділок, 22 липня 2024, 14:58
Повна версія сайту
;

Атрошенко: У місті лишається орієнтовно 130 тисяч людей. До війни було 285

11:40 22.03.2022    Коментарі 1  
 

В інтерв‘ю виданню Lb.ua міський голова Чернігова Владислав Атрошенко розповів про ситуацію в місті. Зокрема, за його словами за час війни Чернігів покинуло близько 150 тисяч людей.

«Точного підрахунку не ведемо, але – за моїми відчуттями – в місті лишається орієнтовно 130 тисяч людей. До війни було 285. Тож приблизно 150-155 тисяч людей виїхало. Наразі в місті залишається дуже мало тих, хто реально може ремонтувати об’єкти критичної інфраструктури, із цим є проблеми. Також із числа тих, хто залишився, значна частина не в змозі дати собі ради. Непоодинокі випадки: ще до війни літня людина захворіла на ковід чи будь-що інше, родичі привезли її до лікарні, почалася війна, родичі втекли, людина залишилась, і тепер медики мають її пильнувати. А медиків також небагато лишається, і вони теж із ніг падають, у нас поранених багато, лікарні обстрілюють, вибиті вікна, в приміщеннях холодно. Тому зараз ми думаємо, як евакуювати цих людей.

Фото одного з чернігівських будинків знищеного рашистами

Ще одна категорія – хворі, які потребують гемодіалізу. Ми вирішили системно цю проблему. Є геріатричний будинок: без світла і тепла, який, по суті, потрібно евакуйовувати. Є хворі психоневрологічної лікарні, яких також важко зараз обслуговувати, не маючи електроенергії, тепла, води.

…Абсолютно однозначно: під час війни має бути призов військовозобов’язаних, бо не може бути так, що одним шкода свого життя і своєї шкури, а інші, «дурніші», повинні їх захищати. Захищати свою землю повинні всі. 

Також потрібно було на законодавчому рівні зобов’язати працівників критичної інфраструктури виконувати свої службові обов’язки. Можливо, з подвійною чи потрійною заробітною платою. На жаль, сьогодні ми підходимо до тієї межі, коли забезпечувати критичну інфраструктуру буде нікому».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Імператор, що захопився історією. Свита з ампутованою думкою і волею”: журналіст Дудь публічно підтримав Україну.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Депутинизация 2022-03-25 17:43:53

Война закончится только после того, как будет полностью распущена, ликвидирована Империя Зла - Руссо-Фашистска я Федерация. Чтобы не было больше подобных войн, нужно ликвидировать их первопричину - мыслевирус "имперскости".