Основні види пилососів та їхні можливості
Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо.
Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо. Для того, щоб вибрати той, що підійде до ваших потреб, потрібно звернути увагу на безліч важливих деталей, з якими і пропонуємо ознайомитись нижче.
Види пилососів залежно від типу прибирання
Прибирання вдома може бути сухим і вологим, саме за таким принципом і відбувається класифікація. Якщо ви хочете купити пилососи в Полтаві, вам допоможе магазин Алло, але перед тим варто визначитись із моделлю.
-
Для сухого прибирання. Пилососи такого типу призначені для очищення килимів, м’яких поверхонь, стін, іграшок тощо. Вони працюють наступним чином: за допомогою повітря всмоктується весь пил та бруд, далі повітря фільтрується, випускається назовні, а сміття залишається в спеціальному відсіку.
-
Для вологого прибирання. Пилососи можуть мити підлогу, вікна, чистити одяг і килими, всмоктувати воду з поверхонь і навіть зволожувати повітря. Це ідеальний варіант для великого помешкання, або там де мешкають діти/тварини. Для маленьких квартир це завеликий варіант.
Якщо потрібно поєднати обидві функції, то виробники пропонують моделі із комбінованим типом очистки.
Види пилососів залежно від типу фільтрації
Різні системи фільтрації використовуються в моделях для сухого прибирання. Ось основні з них:
-
З мішком. Всередині пилососа є мішок (одноразовий або багаторазовий), в який потрапляє все сміття та пил після прибирання. Одноразові мішки більш зручні, гігієнічні, їх надовго вистачає, але потрібно постійно купувати нові. Багаторазові доводиться часто чистити.
-
Без мішка. Замість мішка всередині пилососу знаходиться спеціальний контейнер. У нього потрапляє все сміття. Його можна дістати, очистити та навіть помити.
-
З аквафільтром. Такі пилососи підходять людям з алергією та забезпечують якісне прибирання. В них всередині є відсік з водою, туди падає сміття. А те, яке не можна кидати в воду, затримується в іншому спеціальному фільтрі. Мінуси таких моделей: важко доглядати, може з'являтися пліснява всередині.
Види пилососів залежно від конструкції
Розмір та конструкція пилососа відіграє важливу роль в користування та зберіганні техніки. Ось які є види:
-
Циліндричний. Пилосос стандартної форми. Таких на ринку більшість. Це звичайні моделі, до яких всі звикли. Ними легко користуватись та зберігати.
-
Вертикальні. Вони невеликих розмірів, тому можуть зберігатись просто в кутку кімнати чи в будь-якому іншому місці. Призначені більше для прибирання підлоги. Також ними зручно очищати стіни або ж знімати павутину, лего вміщуються в руку, мало важать.
-
Роботи-пилососи. Маленькі, самі їздять по помешканню та прибирають, можуть дістати бруд з під ліжка та інших місць, куди важко дістати. Самостійно стають заряджатись, тільки сміття потрібно викидати з нього вручну. Мінус – гірше втягують пил.
З вибором найкраще допоможуть визначитись консультанти магазину техніки Алло в Полтаві. Там можна знайти моделі для будь-якого помешкання за невисоку ціну.
*РекламаАвтор: Чернігівщина: події і коментарі