Понеділок, 22 липня 2024, 14:26
Повна версія сайту
;

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

16:50 26.08.2022    Коментарі 1  
 

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації?

Індуктивні зарядні пристрої

Якщо зарядити смартфон не виходить класичним способом, скористайтеся бездротовим зарядним пристроєм. Такі зарядні майданчики працюють за принципом електромагнітної індукції. Важливо зазначити, що вони дозволяють заряджати мобільне обладнання без використання кабелів. Процес активується після того, як телефон опиняється на платформі або поблизу неї. Це завжди залежить від типу бездротової зарядки.

 Індукція явно пропонує хорошу альтернативу, але не кожен телефон готовий працювати із бездротовою зарядкою. Інформацію про те, чи підтримує ваша модель смартфона стандарт QI і чи можна його заряджати "по повітрю", ви легко знайдете в технічних характеристиках мобільного пристрою або на офіційному сайті виробника.

Останній шанс – сервіс центр

Якщо телефон не підтримує стандарт QI і бездротова зарядка не є сприятливим способом заповнити енергію, то єдиний варіант спробувати полагодити несправний порт. Вартість його ремонту може змінюватись від 500 грн до кількох тисяч, залежно від того, чи потрібна заміна самого роз'єму чи всієї системи. Вибрати шлейф зарядки для смартфонів Xiaomi можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/shleif/brand/xiaomi/

Коли з'ясовується, що вартість ремонту порту перевищує вартість самого смартфона, можна спробувати замінити зарядний шлейф самостійно.

Заряджання батареї окремо від телефону

Ніхто з нас не хоче витрачати багато грошей на дорогий ремонт чи покупку нового пристрою. Однак ми застерігаємо вас від спроб заряджати акумулятор окремо від телефону. Ви зустрінете такі поради у різних обговореннях в Інтернеті, проте краще уникати їх. У переважній більшості випадків ці методи дуже небезпечні і можуть призвести до плачевних наслідків, наприклад вибуху або пожежі.

*Реклама


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість https://tva.ua/2021/11/27/u-monobank-znyzytsia-keshbek/#comment-21253 2023-10-02 00:55:33

https://tva.ua/2021/11/27/u-monobank-znyzytsia-keshbek/#comment-21253