П'ятниця, 20 квітня 2018, 07:44
Повна версія сайту
;

На Прилуччині виявлено відходи невідомого складу та походження

09:17 27.03.2017    Коментарі 1  
 

В ході рейдової перевірки 21 березня 2017 року в адміністративних межах Товкачівської сільської ради Прилуцького району виявлено 5 бочок (по 200 л кожна) з хімічною речовиною невідомого складу та походження.

Земельна ділянка на якій виявлено бочки є бувшою територією машино-тракторної дільниці колишнього колгоспу та знаходиться за межами села Товкачівка Прилуцького району Чернігівської області. Чотири бочки скинуті в котлован зруйнованої пожежної водойми, одна бочка знаходиться на відстані 150м від інших. Бочки заповнені невідомою речовиною, яка має специфічний їдкий запах та перебуває в пастоподібному і твердому агрегатному стані. Герметичність бочок порушена, частина речовини потрапила на землю.

Точну кількість (об’єм) речовини встановити не представляється можливим.В ході перевірки встановити осіб, що допустили вказане правопорушення не вдалося.

Несанкціоноване розміщення вищевказаних речовин призводить до забруднення земель та є порушенням ст. 45 Закону України «Про охорону земель», ст.52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Інспекцією направлені листи до Прилуцької райдержадміністрації з вимогою вжити невідкладних заходів щодо ліквідації вищезазначених відходів


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Моляр Олександр 2017-03-28 15:42:46

П"ять бочок ! Що не можна прибрати зразу після того як виявила інспекція? То є проблема? Добре хоч райдержадміністрацію повідомили