Четвер, 25 лютого 2021, 06:32
Повна версія сайту
;

Підготовче провадження у справі проти нардепа Полякова завершилося: суд призначив розгляд справи по суті

14:00 19.02.2021    Коментарі  
 

Сьогодні, 19 лютого, у Чернігівському районному суді Чернігівської області пройшло третє підготовче засідання у справі проти народного депутата Антона Полякова.

Нагадаємо, влітку 2020 року Поляков у “своєму” телеграм-каналі написав про начебто вимагання грошей з боку тодішнього голови ОДА та інших «слуг» за включення у списки провладної партії. Жодних доказів тоді надано не було. На нардепа, як і обіцяв подав позов до суду за брехню голова ОДА у 2019-2020 рр. Андрій Прокопенко. А в січні 2021 року Чернігівський районний суд почав розгляд справи проти народного депутата Антона Полякова.

«Сьогодні завершилося підготовче провадження і справу було призначено судом до розгляду по суті на 24 березня 2021 року. Під час розгляду справи по суті сторони нададуть відповідні пояснення по суті спору, буде досліджено докази, зокрема і відеоматеріали», - розповів Микола Торбєєв, адвокат Андрія Прокопенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ, Антон Поляков не має відношення до "свого" телеграм-каналу та наголошує на необхідності долучити Марка Цукерберга до судового процесу проти себе. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає