Четвер, 25 лютого 2021, 06:55
Повна версія сайту
;

Головний санітарний лікар повідомив скільки вакцини отримає Чернігівська область

15:11 21.02.2021    Коментарі  
 

Сьогодні, 21 лютого, у Чернігові з робочим візитом побував заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Він перевірив готовність чернігівської системи медицини до початку кампанії вакцинування від корона вірусної інфекції. А саме він оглянув приміщення Чернігівської обласної лікарні, де розгорнутий регіональний склад, куди будуть привозити вакцину з Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ, Поки Україна тільки чекає на першу партію вакцини - Польща буде безкоштовно вакцинувати українців.

Система наступна: після прильоту у Бориспіль партії вакцини AstraZeneca, вона надійде до національного складу, а звідти – до регіональних обласних складів. Далі дози вакцини будуть розподіляти між лікарняними закладами, де мобільні бригади почнуть щеплення пріоритетних груп населення. У першу чергу – це медичні працівники «ковідних» відділень та чернігівці з груп ризику (вік, супутні хвороби та ін.).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на першому етапі вакцинації, зокрема, в Чернігівській області, буде використовуватись вакцина Pfizer, при наступних етапах вакцина, ймовірно, буде від іншого виробника.

Віктор Ляшко розповів, що на першому етапі до Чернігівської області надійде близько 7000 доз вакцини. Наш регіон буде в числі семи перших – разом з Києвом, Київською, Житомирською, Черкаською, Полтавською та Вінницькою областями. Втім, коли саме надійде вакцина Віктор Ляшко не сказав, обмежившись фразами «ось-ось» і «найближчим часом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ, Вакцинація проти Covid для українців відкладається: що відомо про дату поставки вакцини.Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає